Manželské usmíření pod vizualizací (bez přítomnosti partnera) a nebo na živo společně

25.01.2015 00:16

V manželství můžete dojít do bodu, kdy si říkáte, proč jsem s ním, s ní? Co nás spolu ještě  pojí kromě dětí?  A nebo se rozcházíte a potřebujte se s partnerem domluvit na výchově dětí?  Máte dlouho po rozvodu a křivdy ze vztahu s ex.... Vás stále stahují dolů?

Zlobí nás maličkosti, nelze si již slovy konflitky vyjádřit. Jeden velký vztek. Vzájemné reakce jsou plné zlosti a nepochopení. Prošla jsem usmířením s manželem pod vizulaizací. A opravdu, proces smíření s manželem je obnovením manželského slibu. Láska k němu byla obnovena a po čase, když přišli další krize, tak jsem je dokázala vzpomínkou na obraz usmíření přestát.

Procesem usmíření s manželem,  s manželkou,  můžete projít naživo, kdy jeden ,,zalehne druhého" kdo koho, je na Vás, a kdy si v první osobě povíte, jak Vám spolu je, co cítíte, co potřebujete, jaká máte očekávání a jak vnímáte totéž od druhého.

Druhou možností je usmíření s partnerem pod vizualizací, kdy Vám koterapeut vytvoří pevnou schránku, pocit jistoty a bezpečí. Terapeut Vás vede do zklidnění, pohody a klidu. Pak se Vás zeptá, zda chctete procesem projít a pokud ano, nelze jej ukončit v polovině, jinak bychom otevřeli bolest a nezaléčili ji.

Proces manželského smíření je v terapii pevným objetím podle etiky PhDr. Jiřiny Prekopové na řadě až po smíření s vlastními rodiči. Proč? Logicky emoce pocházející ze vztahu s vlastními rodiči mohu být přeneseny do vtzahu s partnerem. Po té se můžeme zlobit na něj, místo na matku či na otce, kterým emoce  opravdu patří.

 

Zpět

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode