Mé praktické zkušenosti

21.08.2014 07:47

 


2014 -  2016 Vedu společně s koleginí Jitkou Izákovou adaptační prográmek v RC Dobříšek na Dobříši Hrajeme si bez maminky

2013 - 2015 Tvořeníčko v MŠ Malá Hraštice, které vedu s Libuškou Urbanovou, tento rok jsem začala v RC Dobříšek vést také MIŇONKY, barevné hraní a a povídání pro maminky s dětmi ve věku 2 - 3 roky.

2013 - Od roku 2013 se plně věnuji poradenské a lektorské činosti spolu s péčí o své dvě děti a rodinu. Kurzy šátkování a přednášky s besedou v RC Ymca Praha 1., A-centrum Praha Karlín, Dávám přednost individuálnímu poradenství a komornějším přednáškám, kdy se lze lépe na sebe navzájem naladit a porozumět si.

2012 - Roční praxe diplomované sestry pro psychiatrii na Krizovém oddělení DPS Ondřejov, kde jsem aplikovala rodinné a psychosociální poradenství rodinnám a pacientům, kteří žijí s psychózou.

2011 - jsem se stala členem rady Rodinného centra Dobříšek na Dobříši a mimo prográmku, který jsem zde vedle jsem  také jako dobrovolník začala pomáhat s různými akcemi a sepisováním proijektů MPSV.

2010 - Kurzy šátkování v RC Dobříšek na Dobříši o rok později zde také vedu kroužek pro děti  od 4 let v doprovodu rodičů - Dílnička domácího tvoření

2010 - Začala jsem přednášet  o   pevném objetí jako životním stylu a poskytovat  rodinné a výchovné poradenství  v systemickém pojetí rodiny 

Od září roku 2009 vedu kurzy šátkování a šátkové poradenství v domácím prostředí maminky a miminka v období šestinedělí 

Od roku 2009 spravuji  webové stránky www.katkaen.cz, nejprve s tématikou tvoření a po té až jsem přidala pevné obětí jako životní styl a kurzy vázání šátku.

V letech 2005 - 2007 jsem na  MD tvořila se svou dcerkou, nejprve jsem tvořila pro ni a když jí byl rok a půl, tak s ní, byly to mé cenné zkušenosti a krásné chvíle strávené s dcerkou Aničkou, posléze jsem se začala angažovat jako dobrovolník v MC Oáza  v Mníšeku pod Brdy, kde jsem také vedla tvoření pro maminky s dětmi.

2000 - 2003 - Diplomovaná psychiatrická sestra na otevřeném koedukovaném oddělení v PL Bohnice, Praha 8

2000 - 2002 - Externí samostatný konzultant 2. kategorie.  Linky Bezpečí, Praha Ústaví 91, Bohnice

1999 - 2003 - Vrámci studia na VOŠ obor  psychiatrická sestra jsem prošla mnohými odděleními psychiatrické péče, po té MD.

 Ráda tvořím z recyklovaného materiálu, se sádrou, papírovou hmotou, s barvičkami a tvoření doplňuji moderními výtvarnými technikami. 

  

             papírová.hmota                                   práce.se.sádrou               

    recitvoření                        barevné.tvoření - Miňonky, Robátka  

Zpět

První logo Katkaen,cz  zvýrazňující zejména poradenstké služby v péči o celou rodinu

Těžiště služeb, které poskytuji se pozměnílo a tak na podzim 2014 přišel čas pro nové logo .

S jeho vyhotovením mi pomohla Irena Amdouniová z Mníšku pod Brdy.

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode