Poradna

Spokojení rodiče = spokojené a klidné dítě

Podpora, pomoc a poradenství v náročných výchovných a životních situací. Skrze vzájemný vztah, sdílení, nasouchání za současného poradenství a vedení v souladu s řádem vztahů v rodině, tak aby bylo všem zúčastněných spolu dobře. 
 
Budu Vám doprovázet během cesty z náročných situací a při převádění konfliktu ve smír se současným pochopením emocí, potřeb a oečkávání svých i vašeho partenra v komunikaci. Naučím vás efektivní komunikaci v rodině i mimo ní  aby jste dokázali řešit konflikty bez pocitů osamocení a vyčerpání. 
 
Se vzděláním a praxí  psychiatrické sestry Vám mohu nabídnout psychosociální poradenství a podpůrnou terapii a edukaci v péči o příbuzné v případě duševní nemoci,  deprese, úzkosti či psychózy, pocity vyčerpání, osamocení.
 
Více jak formální, faktické stránky konfliktů si budeme všímat emocí, potřeb a očekávání. Budeme s nimi pracovat, aby neovládaly váš život, ale vy aby jste ovládali je. Dokázali emoci odložit, vzali jí sílu, která vás vede k popudlivému chování, odmítání ve vztahu s dětmi, s partnerem, s rodiči, i přes to, že  rozumem a vůlí již nechcete. 
 
Součástí rodinného a výchovného poradenství jsou  rodinné konstelace 
 
 Neváhejte a napište do online poradny a nebo zavolejte a domluvíme se, zda a jak Vám mohu pomoci. 
 

On-line poradna     

 

 

Mgr. Kateřina Neubauerová, DiS.

sociální pedagog, terapeut,  

laktační poradkyně - zdravotník

 

Rodinné a výchovné poradenství

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode